pozadi-sitotisk-3
 
 
 
Firma Visma s.r.o. byla založena v březnu 1995 jako obchodní a servisní firma. Naší snahou je zabezpečovat zákazníkům maximální možnou podporu v rámci prodeje a servisu našich polygrafických technologií v sítotisku a tampónovém tisku. Naše technologie jsou zaměřeny do všech oblastí, kde je sítotiskem a tampónovým tiskem nutnost dosahovat těch nejlepších tiskových výsledků a kde mají tyto obory své nenahraditelné místo.
Visma po celou dobu své existence nabízí kompletní portfolio produktů a služeb, které našim zákazníkům pomáhají v jejich praktickém využití.  Poradenství, zaškolení, pravidelné předávání nových zkušeností a novinek z praxe, jsou přidanou hodnotou a samozřejmostí v rámci našeho servisu.
Během našeho více jak 24 letého působení na tuzemském trhu bylo například prodáno přes 300 tiskařských tampoprintových zařízení Pad Printer Kent International.
Pro současné uspokojování poptávky velkoodběratelů a pro snadný odběr nabízeného kvalitního zboží, disponujeme velkými skladovými zásobami. Díky  tomu jsou zakázky řešeny  v co nejkratším možném termínu (24hod.). Je naší maximální snahou, aby dodací termíny byly co nejkratší a spolupráce se zákazníky i odběrateli fungovala naprosto spolehlivě a k plné spokojenosti našich odběratelů.
VISMA …servis k dosažení Vašich cílů

 

Chráníme přírodu ….. proto jsme klienti společnosti

 

 

logo_EkoKom
Nepodporujeme pouze charitu.
Umění nám také není cizí, proto mimo každodenní pracovní činnosti,  rádi podporujeme Fakultu umění Ostravské univerzity.
pozadi-serigrafie
Fakulta umění Ostravské univerzity dlouhodobě spolupracuje s firmou VISMA.
Za její  laskavé podpory se uskutečnilo na půdě FU několik mezinárodních workshopů serigrafie, kterých se zúčastnili přední grafici střední Evropy.  Zde opět pomoc a pochopení přátel z Vismy je nenahraditelná. Jejich laskavou podporu našeho serigrafického centra na Fakultě umění Ostravské univerzity a věřím, že přátelská a odborná spolupráce s Vismou se bude i nadále aktivně rozvíjet a pokračovat.  
Prof. Eduard Ovčáček, ak mal.

 

 

 

NAŠI DODAVATELÉ

 

Kent - logo
 • dodavatel tiskařských zařízení a kompletního příslušenství pro tamponový tisk.                                                                                                                                             VISMA s.r. je distributor této značky pro ČR od roku 1995.
Visprox2 - logo
 • dodavatel sítotiskových barev Visprox a příslušenství pro sítotisk.
  VISMA s.r.o. je distributor této značky pro ČR a SR od roku 1995.
union-ink_logo
 • dodavatel sítotiskových plastisolových barev na textilie.
  VISMA s.r.o. je distributor této značky pro ČR a SR od roku 1996.
rutland-logo
 • dodavatel sítotiskových plastisolových barev na textilie.
  VISMA s.r.o. je distributor této značky pro ČR a SR.
walz
 • sítotiskové karusely SCHENK vyráběné firmou Hainz Walz GmbH.
  VISMA s.r.o. je distributor této značky pro ČR a SR od roku 2012.
franmar-logo
 • čističe sít, odvrstvovače emulze, čističe palet, mycí houby, vymývací sety, vymývací skříně , boxy atd.
  VISMA s.r.o. je distributor této značky pro ČR a SR od roku 2012.
chiossi-logo
 •  sušící zařízení, tunely pro vytvrzování barev, pro sítotisk i tampónový tisk, DIDO vytvrzovací skříň  pro digitální a plastisolové barvy.
  VISMA s.r.o. je distributor této značky pro ČR a SR od roku 2012.
Logo Fixatti + merger COM HUIS (oorspronkelijk)
 • transferové prášky – lepidla
  VISMA s.r.o. je distributorem této značky pro ČR a SR od roku 2014.
INO_logo
 • automatická zařízení pro transfer – zaprašovačky, linky                                                                                                                                                                                       Visma s.r.o. je distributor této značky pro ČR a SR od roku 2017