pozadi-sitotisk-3
 
 
 
Firma Visma s.r.o. byla založena v březnu 1995 jako obchodní a servisní firma. Naší snahou je zabezpečovat zákazníkům maximální možnou podporu v rámci prodeje a servisu našich polygrafických technologií v sítotisku a tampónovém tisku. Naše technologie jsou zaměřeny do všech oblastí, kde je sítotiskem a tampónovým tiskem nutnost dosahovat těch nejlepších tiskových výsledků a kde mají tyto obory své nenahraditelné místo.
Visma po celou dobu své existence nabízí kompletní portfolio produktů a služeb, které našim zákazníkům pomáhají v jejich praktickém využití.  Poradenství, zaškolení, pravidelné předávání nových zkušeností a novinek z praxe, jsou přidanou hodnotou a samozřejmostí v rámci našeho servisu.
Během našeho více jak 24 letého působení na tuzemském trhu bylo například prodáno přes 300 tiskařských tampoprintových zařízení Pad Printer Kent International.
Pro současné uspokojování poptávky velkoodběratelů a pro snadný odběr nabízeného kvalitního zboží, disponujeme velkými skladovými zásobami. Díky  tomu jsou zakázky řešeny  v co nejkratším možném termínu (24hod.). Je naší maximální snahou, aby dodací termíny byly co nejkratší a spolupráce se zákazníky i odběrateli fungovala naprosto spolehlivě a k plné spokojenosti našich odběratelů.
VISMA …servis k dosažení Vašich cílů

 

 

Nepodporujeme pouze charitu.
Umění nám také není cizí, proto mimo každodenní pracovní činnosti,  rádi podporujeme Fakultu umění Ostravské univerzity.
pozadi-serigrafie
Fakulta umění Ostravské univerzity dlouhodobě spolupracuje s firmou VISMA.
Za její  laskavé podpory se uskutečnilo na půdě FU několik mezinárodních workshopů serigrafie, kterých se zúčastnili přední grafici střední Evropy.  Zde opět pomoc a pochopení přátel z Vismy je nenahraditelná. Jejich laskavou podporu našeho serigrafického centra na Fakultě umění Ostravské univerzity a věřím, že přátelská a odborná spolupráce s Vismou se bude i nadále aktivně rozvíjet a pokračovat.  
Prof. Eduard Ovčáček, ak mal.